Структура РА «Белнасенне»

Юрыдычныя асобы, якія ўваходзяць у склад рэспубліканскага аб'яднаньня "Белнасенне»

  1. Адкрытае акцыянернае таварыства «Эксперыментальная база «Вольна», Брэсцкая вобласць, Баранавіцкі раён;
  2. Адкрытае акцыянернае таварыства «Агра-Моталь», Брэсцкая вобласць, Іваноўскі раён;
  3. Адкрытае акцыянернае таварыства «Парахонск», Брэсцкая вобласць, Пінскі раён;
  4. Адкрытае акцыянернае таварыства "Эксперыментальная база" Белавусаўшчына », Брэсцкая вобласць, Пружанскі раён;
  5. Адкрытае акцыянернае таварыства «Мурава», Брэсцкая вобласць, Пружанскі раён;
  6. Адкрытае акцыянернае таварыства «Палеская ніва», Брэсцкая вобласць, Столінскі раён;
  7. Вытворчы кааператыў «Альгоўскае», Віцебская вобласць, Віцебскі раён;
  8. Адкрытае акцыянернае таварыства «Кушлікі», Віцебская вобласць, Полацкі раён;
  9. Дзяржаўнае сельскагаспадарчае ўстанова «Лепельская сортавыпрабавальная станцыя», Віцебская вобласць, Лепельскі раён;
  10. Адкрытае акцыянернае таварыства "Прудзінкі", Віцебская вобласць, Верхнядзвінскі раён;
  11. Сялянская (фермерская) гаспадарка Сямёнава Юрыя Віктаравіча «Крыніца», Віцебская вобласць, Шумілінскі раён;
  12. Адкрытае акцыянернае таварыства "Эксперыментальная база" Пенчин », Гомельская вобласць, Буда-Кашалёўскі раён;
  13. Сельскагаспадарчае унітарнае прадпрыемства «АгроКоротковичи», Гомельская вобласць, Жлобінскі раён;
  14. Сельскагаспадарчае унітарнае прадпрыемства "Эксперыментальная база" Ліпава », Гомельская вобласць, Калінкавіцкі раён;
  15. Рэспубліканскае сельскагаспадарчае унітарнае прадпрыемства "Эксперыментальная база" Крынічная ", Гомельская вобласць, Мазырскі раён;
  16. Камунальнае сельскагаспадарчае унітарнае прадпрыемства «21 з'езд КПСС», Гомельская вобласць, Рэчыцкі раён;
  17. Камунальнае сельскагаспадарчае унітарнае прадпрыемства «Абарона краіны», Гомельская вобласць, Рэчыцкі раён;
  18. Дзяржаўнае сельскагаспадарчае ўстанова «Турск сортавыпрабавальная станцыя», Гомельская вобласць, Рагачоўскі раён;
  19. Камунальнае сельскагаспадарчае унітарнае прадпрыемства «Малабераставіцкі элітная гаспадарка», Гродзенская вобласць, Бераставіцкі раён;
  20. Камунальнае сельскагаспадарчае унітарнае прадпрыемства «Гнезна», Гродзенская вобласць, Ваўкавыскі раён;
  21. Камунальнае сельскагаспадарчае унітарнае прадпрыемства «эксперыментальная база" Кастрычнік ", Гродзенская вобласць, Воранаўскі раён;
  22. Вучэбна-вопытны сельскагаспадарчы вытворчы кааператыў «Путрышкі», Гродзенская вобласць, Гродзенскі раён;
  23. Сельскагаспадарчы вытворчы кааператыў «Жухавічы», Гродзенская вобласць, Карэліцкі раён;
  24. Установа адукацыі "Навагрудскі дзяржаўны аграрны каледж», Гродзенская вобласць, г. Навагрудак;
  25. Камунальнае сельскагаспадарчае унітарнае прадпрыемства "Гудагай", Гродзенская вобласць, Астравецкі раён;
  26. Адкрытае акцыянернае таварыства «Сянькоўшчына», Гродзенская вобласць, Слонімскі раён;
  27. Адкрытае акцыянернае таварыства "Васілішкі", Гродзенская вобласць, Шчучынскі раён;
  28. Камунальнае сельскагаспадарчае унітарнае прадпрыемства "Саўгас" Вялікае Мажэйкава », Гродзенская вобласць, Шчучынскі раён;
  29. Таварыства з дадатковай адказнасцю «Сямёна травы» г. Гродна, Гродзенская вобласць, г. Гродна;
  30. Дзяржаўнае сельскагаспадарчае ўстанова «Вілейская сортавыпрабавальная станцыя», Мінская вобласць, Вілейскі раён;
  31. Адкрытае акцыянернае таварыства «Гастэлаўскае», Мінская вобласць, Мінскі раён;
  32. Дзяржаўнае сельскагаспадарчае ўстанова «Маладзечанская сортавыпрабавальная станцыя» Мінская вобласць, Маладзечанскі раён;
  33. Камунальнае сельскагаспадарчае вытворчае ўнітарнае прадпрыемства "Эксперыментальная база" бураковы », Мінская вобласць, Нясвіжскі раён;
  34. Дзяржаўнае сельскагаспадарчае ўстанова «Нясвіжская сортавыпрабавальная станцыя», Мінская вобласць, Нясвіжскі раён;
  35. Сельскагаспадарчы вытворчы кааператыў "Агракамбінат Сноў», Мінская вобласць, Нясвіжскі раён;
  36. Адкрытае акцыянернае таварыства «Аграфірма« Лучнікі », Мінская вобласць, Слуцкі раён;
  37. Камунальнае сельскагаспадарчае унітарнае прадпрыемства "Эксперыментальная база" Танежицы », Мінская вобласць, Слуцкі раён;
  38. Адкрытае акцыянернае таварыства «Вырашальны», Мінская вобласць, Салігорскі раён;
  39. Адкрытае акцыянернае таварыства «Агранёманскі», Мінская вобласць, Стаўбцоўскі раён;
  40. Камунальнае сельскагаспадарчае унітарнае прадпрыемства "Эксперыментальная база" Натальеўск ", Мінская вобласць, Чэрвеньскі раён;
  41. Бялыніцкі сельскагаспадарчы вытворчы кааператыў «Калгас« Радзіма », Магілёўская вобласць, Бялыніцкі раён.
  42. Рэспубліканскае ўнітарнае прадпрыемства «Вучэбна-доследная гаспадарка Беларускай дзяржаўнай сельскагаспадарчай акадэміі», Магілёўская вобласць, Гарэцкі раён;
  43. Сялянская (фермерская) гаспадарка «Кастусь» Разумава Васiля Яўгенавіча, Магілёўская вобласць, Дрыбінскі раён;
  44. Адкрытае акцыянернае таварыства "Кастрычнік", Магілёўская вобласць, Мсціслаўскі раён;
  45. Сялянская (фермерская) гаспадарка «Дыяна», Магілёўская вобласць, Шклоўскі раён;
  46. Закрытае акцыянернае таварыства «НІВА», Магілёўская вобласць, Шклоўскі раён;
  47. Адкрытае акцыянернае таварыства "Эксперыментальная база" Спартак », Магілёўская вобласць, Шклоўскі раён.